Bez jednego słowa, skrzaty zaczął rozbierać się

Bez jednego słowa, skrzaty zaczął rozbierać się, gdyż zaobserwowano nagą dziewczynę przed nimi. Chociaż Hermiona była szczególnie atrakcyjna ludzka kobieta, skrzaty mogło obchodziło mniej, co ta dziewczyna wyglądała. Wszystko, co zależało trafiało ich zemsty na wścibskiej dziwka. Jej ładne małe cycki, malutkie różowe sutki i całkowicie ogolona cipki nie wydają się mieć pozytywny wpływ na męskich skrzatów jednak. Jej ciało sexy nastolatek było więcej niż wystarczająco, aby każdy z nich wyprostowany, a jeśli Hermiona była świadoma, że ​​ona nie zemdlał na widok nieludzko dużych kogutów skrzaty. Każda i każdy z nich były kurki sportowych ponad sześć cali długości, niektóre nawet dłużej.
erotic-429760_1280
Nie trwało to długo, pierwszy skrzat ślizgać się pod soczysty tyłek Hermiony i trzymać jego sześć calowy kurek aż do jej dziewiczej dupek. Hermiona nigdy jej ass fucked przed, i jako pierwszy skrzat wsunął dość cienki wałek do jej niezwykle napięty dziury, nieprzyjemne, ale nieprzytomny gehenna zaczęła Hermiony. Jak skrzat zaczął powoli przesuwać jego kogut w jej napięty otwór, drugi większy skrzat zaczął prod jej nastoletnie cipki. Jej cipki było gdzie tak mocno jak jej tyłek i cock skrzat z łatwością można wsunąć jej sexy cipki łysy z względną łatwością. To nie trwało długo oba skrzaty się poruszać w rytm zsynchronizowany z trzema lub czterema innymi elfami, używając swojego ciała, usta i ręce, aby pomóc im wysiąść, jak również. Hermiona była w pełni nadziewane w ciągu kilku krótkich sekund, dwa elf kurki waliło jej cipki i dupy, natomiast trzy pozostałe naruszone resztę jej ciała.

„UNGHHH! Mruknął skrzata jazdy jego kogut w dupę nieprzytomnego Hermiony. Dla takiego małego stworzonka, skrzat miał znaczną ilość stłumiony się cum. Kilka gorące strumienie jego nasienia wypełnił jej odbytnicy, tak jak skrzat na nią, zaczął cum jak również.

„Ahhhh!” Skrzat zagęszczania laskę w jej Cunny jęknął, tryskające kilka długich grube strumienie ciepłego lepkiego nasienia w łonie ludzkiej Hermiony. Przejście między skrzatów domowych, którzy mieli cum i tych, którzy czekali na swoją kolej wydawało się niemal choreografii. Skrzat po skrzata albo spędzali ogromne obciążenie jej ładna twarz, małe cycki nastolatek lub wewnątrz jej tyłek i cipki. W rzeczywistości, po zaledwie kilku elfów, cipki i osioł Hermiony były pełen gorącej lepkiej spermy. Skrzaty domowe wykorzystywane własną markę magii, aby szybko usunąć nadmiar spermy z Hermioną i kontynuował naruszono nieprzytomnego nastoletnia czarownica. Każdy skrzat wysadzili ich obciążenia co najmniej raz w lub na Hermionę, zanim w końcu nazywa się to noc. W tym czasie mieli oczyszczone ją ponownie i wykonane jej prezencji drodze korygowania jej było tylko kilka godzin pozostało do Drugim zadaniem było zacząć. Skrzaty domowe byli zadowoleni z siebie; oni zdegradowane wścibski ludzkiego studenta bez jej wiedzy i dostał od niej bez ktokolwiek dowiedzieć.