Dzień dobry! Pozwolisz mi się?

Dzień dobry! Pozwolisz mi się?

– Dobrze, aby rozpocząć …

Uśmiechnęła się, nie było nieporozumień, brak sztywności. Daj mi torbę i zaczęła się rozbierać powoli umieszczając ubrania na ręku. Zawahała się tylko majtki, ale były one w ręku. Mój kogut stał naprzeciwko mnie na podeście była naga dziewczyna w niektórych nie guziki sandały.
girl-1258738_1920
– Chodź!

Ona trwa, uśmiechając się słodko, powoli i bez zażenowania, wszedł do przedsionka. Nagle usłyszał dźwięk przypominający obrót klucza do drzwi wejściowych sąsiada. W całym swoim wdziękiem i opanowaniem jak wiał wiatr – to zerwał się do mojego mieszkania. Kiedy zamknął drzwi, często odetchnął, przyciskając ręce do piersi, ale nie próbując zatuszować, ponieważ zostały wyrażając ulgę. Kontynuowaliśmy grać.

– Wstań raka – ona posłusznie usiadł na czworakach.

– Sandały, a następnie zdjąć. I czołgać do przodu na dywanie.

Zrobiła wszystko wyglądało pyszne i bezwstydnie. I opadł na kolana i spuścił spodnie, podszedł do niego. Czułem się jakieś nowe emocje dla siebie – silne groźne. I fucked jej i zastanawiał się, myślałem, że mój penis był niesamowitych rozmiarów, znacznie większy niż jest to zwykle w takich momentach. Ja porusza się szybko i długi, a ona jęczała cicho. Zajęło to około pięć minut, ale mój stan się nie zmienił – nadal, była zaskakująco silna w mocy ciągłej ekscytacji.

– Wstań i pochylić się do przodu na ścianie.

Ona posłusznie zmienił pozycję, a ja kontynuowałem mój ruch, wiele rytmu i udaremniając próby jej w żaden sposób na zmianę pozycji.

I fucked jej przez około dwadzieścia minut, ale nowe doświadczenia nie przyszedł. Zdałem sobie sprawę, że prawdopodobnie perevozbudilsya i może uda mi się w ciągu dziesięciu minut, wycisnąć nasienie, ale mają potężny orgazm – nie: potrzebowaliśmy odpoczynku i relaksu.