Dzień trzeci

Jak się okazało, była ktoś nazywa męża w pracy, i odszedł, zostawiając ją dogulivat trzeciego dnia. Obudziłem się na tyle wcześnie, w 11 godziny, dwie nagie dziewczyny. Najwyraźniej Vick i Nastya nadjeżdżających, upić się i postanowili osiąść dla mnie do snu. Dotyczyły one moje ręce i nogi, aby się wydostać, miałem przeszkadzać śpiących nimfochek.
Są silny zapach seksu, czułem, gdy z namiotu i poszedł pod prysznic. Obwód jest prawie nikogo nie było, ale organizatorzy zmienili dekoracje i wyposażenie do konkursów i produktów importowanych, pełne kosze z prezerwatywą i śmieci. Położyłem się na trawie na odpoczynek z dala od ludzkich oczu, ale moja samotność nie trwała długo, bo otworzyłem oczy, zobaczyłem dwa bardzo uroczy pisechki. To było Vic Nastya. Oni obudziłem, byłem zagubiony i udał się w poszukiwaniu.
– Tutaj jest. Uciekł od nas.
– Wretch. Konieczne jest, aby go ukarać.
– A mój mąż mnie zostawił i opuszczony, a ja natychmiast bać jedno – zwrócić Nastya i wylądował jego apetyczny tyłek obok mojej głowy.

 

Potem rzucił nogi i wsunął go pod moją głową.
– Chodź, Vic, zobacz, co jego pionu przez szorty. Jeździć na Mustanga i będę go trzymać.
Vick rozpięła guziki i wyciągnęła mojego penisa. Zaglotnuv go kilka razy w pełnej długości, w końcu przyniósł go na stanowisko strzeleckie i zaczął wprowadzać go do mojej cipki. Ale cipka była sucha, a Nastia zobaczył. Ona udało się utkać swoje nogi wokół mojej szyi, żeby nie uciekać od nich, ale od razu wydał mi i zaczął aktywnie lizać Vikin schelochku. Vick natychmiast zareagował na taką miłością i nawilżających, ale nadal był Nastia między nogami, a moja głowa delikatnie pokryte spódnicę.