I zaproponował nam udać się do dobrej restauracji na kolację

I zaproponował nam udać się do dobrej restauracji na kolację, a następnie na drinka, a może jakiś taniec. Peter zaproponował przyjemną restaurację, która była elegancka w centrum miasta. To działa dobrze dla nas, ponieważ byliśmy już tam. Patrick wskazał, że prawdopodobnie powinny wszystkie zmiany i uzyskać.

Wyszliśmy i wysadził mnie w moim budynku, każdy daje mi całusa i ruszył.
girl-1258738_1920
Kiedy poszedłem na górę, pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem było sprawdzić restaurację w internecie, i zaczął się przygotować. Chcąc wyglądać z klasą, ale gorąco, wybrałem nosić czarnym i srebrnym strój koktajl, który był naprawdę tworzą montażu i zademonstrował swoje aktywa pięknie. Wybór pasujące biżuterię i szpilki z czterema calowych leczy było łatwe. Bielizna było trochę trudniej. Wybrałem stringi i biustonosz dopasowania, które były satyna, i że to przede wszystkim czarne ze srebrną koronką. Poszedłem z czystej nylony, które były stay ups. Podwiązki wykazałaby z moim ciasnym stroju, rujnuje moje wiersze.

Układanie to wszystko na moim łóżku dokładnie zbadać to i pomyślałem, że dobrze dobrane.

Po namyśle Zostawiłem mieszkanie i skierował się do salonu paznokci niedaleko mojego budynku. Linda, wietnamski dziewczyna, która go prowadzi, a ja byliśmy przyjaciółmi przez około trzy lata i miał imprezowali razem. Ona jest 5 „wysoki, ma długie czarne włosy jak ja, a waży tylko 90lbs. Ma krzywe do niej i odrabia dużo. Jej pełne piersi prawie C kubek stanąć wysoki i dumny na nią i spojrzeć na jej ogromne maleńkim ciele. Lindy były chłopak był totalny idiota, a ona złapała go na zdradzie z dziewczyną Oboje uważamy, był naszym przyjacielem. To było dwa miesiące wcześniej i nie poszła na randkę w międzyczasie.

Linda zawsze robi mi sobie paznokcie. Kiedy już się zaczęło miałem jej powiedzieć o tym, co się stało poprzedniej nocy. Była w szoku i śmiała. Ona wie, że mogę być trochę dziki i powiedziała, że ​​był zazdrosny o odpowiednim czasie miałem. Kiedy powiedziałem jej, że Patrick i Peter byli w późnych latach trzydziestych, i jak wiele radości mieli około patrzyła na mnie przez kilka sekund i powiedział: „Mogę wejść?”

I usiadł i zastanowił się i powiedział: „Nie, dlaczego nie widzi. Twoje gorące i posiadające dwa gorące Azjatów musi być lepsze niż jeden. „Czyni nas zarówno śmiech.