Jak uzgodniono, skrzaty aportowali dół do jeziora

Jak uzgodniono, skrzaty aportowali dół do jeziora z czterech uczestników godziny przed Drugim zadaniem było rozpocząć. Przed opuszczeniem ich do Merpeople, jeden z skrzaty dał Hermiony ass ostatni wycisnąć i olewa, a następnie deportował z powrotem do kuchni, aby uczcić sukces ich nieskazitelną zemsty z resztą swych towarzyszy.
woman-9951_640
Merpeople, na prośbę profesora Dumbledore’a, powoli wstał z ciemnym mętnej wodzie i zgarnął cztery nieświadomych uczestników zadania. Ich rola w postępowaniu byłoby związać czworo dzieci do czterech oddzielnych randki erotyczne stanowisk w pobliżu ich miejscowości na dnie jeziora. Mistrzowie musiałaby wtedy pływać na dno, cięcia lin i powrócić na powierzchnię ze swoim przyjacielem lub skarb miłości. Merpeople Hogwartu nigdy nie zgodził się na taki a włamania do ich prywatność wyjątkiem na rozkaz swojego bliskiego przyjaciela i sojusznika, Albusa Dumbledore’a.

Minęło zaledwie kilka minut na Merpeople pływać aż do głębin jeziora niosąc swoje nieświadome jeńców człowieka w swoich ramionach. Szybko związał je do swoich stanowisk i czekał cierpliwie na Trójmagicznego Mistrzów aby niebezpieczną podróż na dno jeziora.

Choć Hermiona, Cho, Gabrielle i Ron wzięto do głębi jeziora, Harry spał w bibliotece, mając nigdy nie znaleziono żadnego rozwiązania trudności Drugie zadanie. Obudził się nagle tylko dziesięć minut na początku zadania, kiedy Zgredek skrzat obudził go nagle. Najwyraźniej Zgredek dowiedział się od kłopotów Harry’ego i przybył, aby pomóc mu w jego potrzebie. Podał Harry’emu garść Gillyweed i kazał mu zjeść przed wyjazdem pod wodą. Harry podziękował Zgredek i bez wahania kolejną sekundę, wybiegła z biblioteki, w dół do jeziora.

Jako zadanie miał właśnie rozpocząć, Harry to właśnie w czasie, sprint do linii startu bez chwili do stracenia. Harry był niemal zupełnie bez tchu, gdy dotarł do zimnych brzegiem jeziora, ale położył oczy na jego konkurencji, omal nie zemdlał po wzięciu w niewiarygodnie ujawniającego kąpielowym randki erotyczne Fleur. Widocznie wybrała iść w uproszczony i nieco skąpy strój kąpielowy dwuczęściowy. Oba kawałki były niezwykle napięty i jak ona odwróciła się, aby przygotować się wskoczyć do lodowatej wody, Harry ucieszył się, że ona również sportowych ścisły stringi, jaką kiedykolwiek widział. To nie był tylko Harry, który gapił się na Fleur, reszta mistrzów wraz z połową tłum zebrał się na oglądanie miał ich usta szeroko otwarte, ślinienie się na widok takiego niewiarygodnie piękny okaz.

Jako małe wybrzuszenie zaczęła rosnąć w spodniach, Harry został obudzony ze swojego goggling i ślinotok zadumy nagłym wybuchu pistoletu startowego. Fleur było łatwo pierwszy zanurzyć się w wodzie; jej pochlebne bikini zostały wykorzystane jako utrudnień dać jej dobrą fory. Dziesięć sekund później, reszta zawodników zanurkował do wody. Harry przełknął obrzydliwe Gillyweed tuż przed pójściem na mrozie wodą. Harry nie mógł uwierzyć w przemianę, która miała miejsce tuż po; Blaszki, webbed stóp i rąk, a także zdolność do oddychania pod wodą stał się dla niego naturalne. Woda błyskawicznie stał się cieplejszy i w ogóle czasu, szybko został poślizg wzdłuż podwodnego w kierunku dna jeziora. Harry był zaskoczony, jak szybko się poruszał; jeśli był w stanie nadążyć za jego tempem, to on znaleźć Merpeople i jego przyjaciół w ciągu kilku minut. Limit godzin dawno wydawało się śmieszne Harry’ego, super seks oferty gdy przechodził długą wodorostów i ostre skały. W ciągu pięciu minut po wypaleniu pistoletu wyjściowego, Harry znalazł Merpeople wioskę i jego przyjaciół przywiązane do długich drewnianych słupach.

Kiedy Harry dotarł do podwodnego wsi, Fleur, Krum, a nawet Cedric Diggory wciąż zmaga się wzdłuż na ułamek prędkości, że Harry był w stanie pływać. Jednak w odróżnieniu od Krum Cedric i Harry, Fleur dostał się do specyfikacji kłopotów w dłuższej chwastów. Kilka długich palcach Grindylows udało zatrzask na francuskiej urody jak ona szybko przepłynął obok niektórych grubych chwastów. Nie udało się odeprzeć błędne stworzeń morskich, Fleur wykorzystywane różdżkę, aby spróbować i oszałamia i petrify im. Jako ostatni wysiłek rowu, że oderwał jej malusieńki bikini, aby wymknąć z uścisku brzydkie magicznych stworzeń. Sztuką będzie działać, ale jak ona dostaje gotowy do odpływają w kierunku jej celu, jeden z Grindylows był w stanie pop bańkę ochronną powietrza wokół głowy. Poczuł przy zimnej wodzie przedarł super seks oferty bańki i jako Fleur fasoli się dusić i gasp dla powietrza, ona postanowiła wypłynąć na powierzchnię, zanim zabrakło powietrza. Podobnie jak ostatni z jej ograniczoną zabrakło tlenu, z głową złamał powierzchnię wody, a ona łapał powietrze. Jej zadanie polegało na jak ona starała się stąpać wody i został uratowany wkrótce po przez kilku profesorów na miotły.