Jedenaście rozdziałów. Scarlet erotyczne cud

Rzuciłem otwarte drzwi, a następnie ruszył w kierunku wyjścia, obawiając się, policjanci będą czekać na mnie na zewnątrz, zanim mogłem opuścić szkolnego mienia. Powrót w mojej klasie Jenny lewo, aby przejść znaleźć matkę, chcąc przekonać ją, aby nie nacisnąć oskarżenia przeciwko mnie, Marley za nią. Scarlet postanowił pominąć jej następnej klasy, opuściła pokój szedł korytarzem i wyszedł przez tylne drzwi szkoły. Jej plan jest iść pomodlić się do Jehowy, mając nadzieję, Bóg rozwiąże wszystkie nasze problemy.

Jedenaście rozdziałów. Scarlet erotyczne cud

 

Scarlet znaleźć ładne spokojne miejsce, tuż za boiskiem do piłki nożnej, klęcząc zaczęła się modlić. Z niewielkiej odległości, dwa chłopca I przydomek Beavis i Butthead, Jason Dunkin i Ted Turner stoją za trybunami boisko do piłki nożnej oglądanie Scarlet. Jason siedemnaście lat stare z brązowym kręcone włosy, Ted nieco młodszy z rudymi włosami, prawie wyciąć tak samo jak Jason. Obaj chłopcy są pomijanie klasy, pomijanie tej samej klasy Scarlet.

Ukrywają się w pobliżu trybuny robi swoje hobby, co oczywiście jest palić trawkę, kiedykolwiek i gdziekolwiek jest to możliwe. Ted trąca Jason. „Hej, nie jest to, że Scarlet McPherson?”, Mówi, podając to, co z przegubem do jego długoletni przyjaciel. „Tak, koleś”, mówi Jason. „Ale co to do cholery jest ona robi człowieka.”

„Wygląda na to, że jest pray’n lub coś”, mówi Ted. „Człowiek wygląda zupełnie inaczej niż ona używana do Jasona. Czy zauważyliście, jak Foxy ona wygląda z makijażem na, i nosiła ten strój sexy girl szkoły dzisiaj. Człowiek zawsze myślałem, że była ładna, ale teraz. „Jason skończył zdanie Teda. „Tak stary, że jest fuck’n gorące … .Hey pozwala zobaczyć, czy uda nam się ją palić z nami. Chodź koleś „.

Oboje chód obok siebie, gdzie klęcząc Scarlet mówiąc cichą modlitwę. Głos Teda drży. „Cześć … .Scarlet, to wszystko w porządku.”