Koichi-san poszedł

Japoński Dziewczynka obudziła się wcześnie przez długi czas patrząc na jej młodzieńczej twarzy, rozrzucone na poduszce długie brązowe włosy, dziecko-spuchnięte wargi. Ona najwyraźniej coś śniło, a jej długie, wygięte rzęsy delikatnie drży, palce lekko zaciśnięte i rozwarcia.

Koichi-san poszedł do salonu randki erotyczne, podniósł kontrakt i zdecydowany rozerwał go na małe kawałki. Wlać stos papieru w popielniczce, przyniósł jej płomień zapalniczki i szybko zaczął się ubierać, patrząc na małym ogniu w popielniczce.

Papier jest całkowicie spalone, kiedy włożył kapelusz i podniósł sprawę. Łatwy powiew zamknięty przez przednie drzwi z tabeli rzucił czarne Petals rozczarowań.

Masza Tsekovich – kobieta niskiego wzrostu, a jej przyjazne okrągła twarz i ogromne chaber oczy. Pomimo kruchej postury, jej duże piersi, które przypominają przekrwione sok duże owoce. Są miękkie, a równocześnie sprężyste; okrągła, a jednocześnie trzymać się śmiało jasne brązowe sutki wiśni.

 

woman-1042428_1280

Masza leży w łóżku swojego przyjaciela, artysty Vadim. Jest nią – całkowitym przeciwieństwem. Wysoki, chudy mężczyzna z wybitnym pod ciemną skórą żeber. Piasek żółty Mashenkinyh kosmyki włosów przeplata się z niebiesko-czarne loki Vadim. Masza – również artystą. Uczą się razem randki erotyczne w szkole artystycznej. Obie leżą nago w środku szerokim łożu Vadima i widoku albumu.

– Nie, przyjrzeć się, jak maluje oczy! – Masza zawołał, wskazując na ilustracji w książce.

Leżąc na boku brzucha przez strony, Vadim i Masza wyglądał wspaniały album współczesnego holenderskiego artysty.

– Nic specjalnego – prychnęła jej przyjaciółka. – Wiesz, że wolę impresjoniści.

Pół godziny temu zostali kochać. Masza klęczał na dywanie przed krzesłem, ściskając stres wybielonych paliczków siedziska randki erotyczne, gryzienie rogu samych poduszek, aby nie krzyczeć, gdy Vadim powoli wprowadza się do jej odbyt jego długie i gęste, lśniące od członka wazelina. Po kilku sekundach był już rozszerzyła swoją dziurę, że zwichnął jej przyzwyczajeni do zwieracza odbytu giętkiego seksualnej i zaczął ostrożnie, aby tarcia, zwiększenie skoku, a jego ruch nie przejmują pełną swobodę.