Linda rozejrzał się i nikt nie mógł nas usłyszeć

Linda rozejrzał się i nikt nie mógł nas usłyszeć. Pochyliła się i powiedział: „Co zrobić, jeśli chcą mieć seks, jak każdy z nas. Czy wszystko w porządku z tym? ”

Śmiejąc się cicho odparłem „To nie tak, jakby nigdy nie całował i twój ex prawie przyszedł w spodniach, kiedy zobaczył, że”.

Roześmiała się i powiedziała: „Tak, miał z tym problem.”
girl-1258739_1280
Byłem w szoku i powiedział: „Z nami całować?”

Uśmiechnęła się ironicznie i powiedział: „Nie, Cumming w jego spodniach.” Czyni nas zarówno śmiech.

Linda spisali się na moich paznokciach. Byli cala długości i miał naturalny wygląd z francuskim cięcia.

Jak tylko skończyliśmy poszedłem z nią do jej mieszkania. Złapała rzeczy i udaliśmy się z powrotem do mojego mieszkania. Użyła drugą łazienkę i sypialnię, aby się przygotować.

Starannie urządzone moje włosy, zwijając ją luźno, dlatego wciąż płynęła długa. Ubrałem się i poszedłem i nam napoje. Kiedyś mój komórkę i wysłał SMS-a do chłopaków niewiele im do zrozumienia, że ​​niósł przyjaciela. Wysłali powrotem, że jest mile widziane do nas dołączyć i szczęśliwy twarz emotikon.

Kiedy Linda wyszła prawie upuściłem napój. Miała włosy stylizowany jak moja, wybrał gorący czerwony strój koktajl, który objął ją jak druga skóra. Jej niesamowite piersi były dobrze wyświetlane i wszystko, co mogłem powiedzieć to „cholera Linda, wyglądasz tak niesamowite.” Wzięła drinka i podziękował mi.

Wyglądała trochę nerwowy i poprosiłem ją, co się stało.

„Nigdy nie byłeś kiedyś na randkę z białym facetem.” Powiedziała cicho.

Byłam trochę zaskoczona i odpowiedziała „Naprawdę?”

Skinęła głową i powiedział: „Wiem, że Scott nie było, ale nigdy nie zbliżył. Był tak zdenerwowany, cały czas i nie prowadzi wszędzie. ”

Położyłem rękę na ramieniu i powiedział: „Spokojnie, to jest łatwe. Ci faceci są tak ładne i tak wiele radości. Mam nadzieję, że lubisz być traktowana jak królowa, bo ci ludzie mają niesamowite sposoby i naprawdę wydają się cieszyć co kobieta szczęśliwy. Chętnie sięgają jednej z nich. Cieszę się, że tu jesteś, bo może to wybór będzie albo coś. ”

„Szczerze nie wiem, który facet wolałbym termin?” Spytała więcej: http://www.telerozmowki.pl.

„No nie wiem. Ich oba wielkie chłopaki. „I potrząsnął głową i powiedział:” To może być po prostu dla zabawy i po prostu o wielkim seks i dobrą zabawę, ale jeśli jeden z nich zapytał mnie, ja nie sądzę, by powiedzieć nie. Peter jest z Toronto i jest kucharzem. Patrick jest w wojsku, on jest oficerem, ale mieszka poza miastem. On jest po prostu odwiedzić. Słuchaj, to nie ma znaczenia, a jeśli chcesz, aby uruchomić jeden z nich widząc, idź do niego. Tej nocy jednak, po prostu mieć wybuch. Potrzebny jest dobry czas i zbyt dobrze traktowani. To będzie się działo dziś wieczorem, a więc zasługują na to. ”

Uśmiechnęła się i po prostu trzymaliśmy się i rozmawialiśmy o innych rzeczach, chwytając się trochę.

Kiedy zadzwonił z dołu Powiedziałem im przyjść na górę. Linda wciąż wyglądał na zdenerwowanego, więc dałem jej przytulić.

Kiedy zapukał do drzwi, otworzyłem szeroko i zaprosił ich do środka. Każdy z nich powiedział „Cześć” i dał mi całusa w policzek.

Przeczytaj dalej: http://www.dyskretnelaski.pl