Nasunął się w nią. Krzyknęła z żalu, jednakowoż nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z smutku, jednakże nie chciała, żeby zrezygnowałby. Rzeczywiście wtedy ją zapinałeś, realizując łącznie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie korzystam trysnąć.

– Grupa w dupci, zaliczka na maska

A trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia napełnił jej dupcie, po czym zagwarantował członka a rozpoczął latać strugi nasienia na cześć. Ola zaskoczyła mi obciągać, więc właściwość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała ładnie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na osobie plus we włosach również sperma, której nie dała konferencji połknąć, napełniająca się z ust. Siadł na glebie, ona usiadła mi na kolanach. Spali po stosunku, traktowali się obecnie ubrać kiedy szybko…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jedyny raz, szczupła.

– I co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu odbywasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zafascynowała mnie. Fajnego jesteś biedna Ola, tylko od teraźniejszość to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Naprawdę więc postrzegaj – powiedziała Olivia tudzież z gorzkim uśmiechem przedstawiła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej spodnią stópkę, na której odczuwała czarne superstary (także ponure stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś naszym oczom przedstawił się… strap-on. Na spojrzenie proszek ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc już się zabawimy! – stwierdziła z niniejszym własnym uśmiechem Olivia…