Olga roześmiał się, prowadząc nas w trzecim kierunku korytarza

I tu, domy przybytek – Olga roześmiał się, prowadząc nas w trzecim kierunku korytarza.
– I tu jest łoże małżeńskie, – Olga zachichotał, otwierając drzwi do pokoju. Pokój miał ogromne łóżko i został wyposażony lepiej niż inni, można zauważyć, że w sypialni gospodyni i jej męża.
– W weekend, to jest twój pokój – powiedziała Olga, i uśmiechnął się.
– Cóż … Mimo to, jest to pokój, możemy osiąść na dnie? – Nie bardzo pewny siebie ton, powiedział Diman.
– Przestań! I nawet nie myśl sprzeciwić! Chciałbym tani sex telefon również jego brat z oblubienicy, złożony w pokoju gościnnym. A my zakończyć ten spór! – Z bardzo przekonany tonem w głosie powiedziała Olga, wskazując palcem ręki na brata.
feet-224680_1280
Muszę powiedzieć, że byłem nieco zszokowany, to nic nie mów … Diman – drań jest około perswazji nie było! Będą żyli oddzielnie na podłodze i moim pokoju, który znajduje się pod sali bilardowej, która jest po przeciwnej stronie domu! Poza drabinką z drugiego piętra, przechodzi obok pokoju siostry … i ciekawe do mnie w nocy, moja żona przyjdzie, jak to było pierwotnie, to był plan … to frajerem? Inna siostra Dima miał pewną właściwość rozmowy, mówiła z takim autorytetem i zaufaniem, że szczególnie sprzeciw i, można by rzec – lidera w życiu.

– A więc, chłopaki, wprowadzają się w porządku, po drodze. Ale czterdzieści minut później zejść na kolację – powiedziała Olga i poszedł „kilka” w pokoju.

Stałem nieruchomo, chcąc trzymać tani sex telefon nasze rozmowy z „wynalazcy”, ale nie było …

– Andrew, a to, co masz, co? – Okazało się w moim kierunku, Olga powiedział.
– Tak, ja … – zacząłem mamrotać coś w zamian.
– Och, masz dobrą długą rozmowę! Zejdź na dół, że wprowadzą się w porządku – nie dając mi pomysł, aby zakończyć, Olga przerwana.

Patrzyliśmy na siebie z żoną i wyszedł z pokoju, zostawiając ich samych.

– Idź pod prysznic, ale przyjdzie na obiad – na pierwszym piętrze, powiedział mi, Olga.
– Oczywiście – powiedziałem, starając się nie zdradzić ich stan, głos.

Poszedłem do mojego pokoju, usiadł na łóżku i zaczął pojmować, co się dzieje, po raz kolejny żal, że zgodził się na tę przygodę. Wystarczy usiąść, wstałem i powiedział głośno – nic … Z Diman nadal zrozumie, zrobię to! Następnie wziąłem ręcznik i poszedł pod prysznic.

Stojąc pod prysznicem, słyszałem płynącą wodę z góry, ktoś bierze prysznic na drugim piętrze … Zastanawiam się, w jaki sposób ubrać i nie ma zbyt wiele, że Vick zmieniał się z nim? Czułem, że wrzenia i ochłodzić się w tym zimna woda, która szybko doprowadziła mnie czuć. Pokręciła talii w ręcznik, szybko seks spotkania wślizgnął się do jej pokoju, zamykając drzwi na zatrzask. Do wycierania, zacząłem spekulować logicznie … Nie jest to pierwszy dzień, jestem zaznajomiony z Vika, ale moja żona i ja to wiem, wszystko będzie w porządku! Co Byłem tak podniecony, że uspokoił się! Rozwijając swoje rzeczy w szafie, nosiłem dżinsy i t-shirt, ale spojrzał w lustro, rozmyślił. Po Olga nosił piękny, można powiedzieć, strój wieczorowy, najwyraźniej chce kochać obiad był znakomity. Ubrałem się w spodniach i koszuli odpowiednim dla nich, na pewno nie jest to rodzaj bankietu, ale jednak.

Idąc do kuchnia / jadalnia (w jednym dużym pomieszczeniu, znajduje się dość znaczna stół dla 8 osób, był tam osobny bar, a wszystkie urządzenia kuchenne, znajdował się z tyłu ekranu, więc kuchnia / jadalnia) znalazłem Olgę, seks spotkania w dość ciekawym miejscu. Ona sprawdza gotowość mięsa w piekarniku (wywiercenie widelec), był zgięty w pół, śpiewam w moim kierunku. Muszę powiedzieć – Byłem pod wrażeniem tego, co zobaczył, nie byłem w pośpiechu, aby dać się jego obecność, stałem w milczeniu i patrzył na dupie gospodyni. Popa była dość pobudzających jak reszta Olgi jako całości.