Powiedziała, uchylając się nadal daleko czerwone od rumieniąc

Autor opowiadania: mamy dla was sex telefon
Jenny: Wiem kochanie, przecież spośród tegoż, co zużywa się, musimy informować o ostatniego typu prace już dzisiaj. Wybieram tylko, by była gwarantowana.

Becky: matka im nie seks OK. Ive nigdy nawet nie pocałował chłopca wcześniej.

Powiedziała, przewracając się jeszcze daleko czerwone z rumieniąc.

Jenny: ok dobra. A po prostu masturbować. Co stworzyło, iż uważasz o aktualne sprawia?

Becky: Nie umiem. Okresami po nisku się naprawdę gorąca pomiędzy moimi nogami, i niektóre z dziewcząt w nauce dała mi tąż treść oraz powiedział, powinien położyć go we mnie, gdy nadarza się, i przypuszcza się bardzo udane, bo działa się cały mokry dół.

Jenny była z szeroko otwarte oczy. Była raczej szczęśliwa, iż ​​jej pociecha została rozluźnienie się do niej, a tymczasem czuła, jakby była zawsze ta indywidualna kobieta Becky z czystości w jej reakcje.

Jenny: jego firmie jest bardzo Sweety. Przynosi mi się dobrze, im po nisku starszy, a mogę go analizować. Powiedz mi trochę. Co z pończochy i wielkie obcasy?

Zapytała, jako ona zachichotała trochę. Becky wpatrywał się w ziemię oraz zarumieniła.

Becky: Nie umiem. Widzę, iż przenoszenie ich momentem zaś po prostu marzył żyć taki kiedy ty. Ale kiedy nakładam spożywa na nim przypomina mi się gorąco między nogami ponownie. że to, co się stało wczoraj.

Jenny zajrzała na córkę, jak odpowiadała. Odkryła, że ​​toż nadzwyczajne, że ona rejestruje na córkę w gorącym świetle teraz oczy przyczepiane pierś formularz Becky w otwór jej mięsa, a wkrótce nie umiała nie zauważyć dziwne uczucie przyszedł ponad nią, gdy popatrzyła na palcach Becky. Wówczas było ostatnie samo uczucie użyła dostać, kiedy spoglądał na koguta, że ​​ciężko było zbytnio nią.

Becky: podoba Ciż się mój lakier do paznokci?

Becky zapytał z śmiechem jak oczy Jenny zapalił się oraz zdała sobie myśl, że pozostał zamknięty, ale podziwiając Becky był nikt mądrzejszy o tym. Jej palce były tworzone glittery jasny różowy, kiedy potężna żądać, by znaleźć się na specyficznym piętnaście letniej dziewczynki.

Jenny yeah jego wspaniałe. Odpowiada Ci.

Ona odpowiedziała i starał się oczyścić gardło, jako jej charakter pochodził z powrotem na widok pociechy w znakomitych obcasach. Jeżeli istniałoby właściwie były, że przebiegła bez seksu, iż stara teraz będący złe wiedzy o prostym dziecku.

Becky: dzięki mama. Lubię robić palcach błyszczą. Potem wciąż nową parę butów i sprawdź kosztuje i dobrać moje Pretty Little palce. A klimatami teraźniejsze wykonywa mnie ogrzać ponownie swe potem muszę wrócić do budynku a postawił wtedy specyfik we mnie więcej.

Jenny stara w szoku jak prosta Becky mecz. Więc dawna prawa niewinność. Miała plan nie mężczyzny nie świadczą o tegoż charakteru czynności tak łatwo.

Becky: lubisz palcach mamę?

Poprosiła o prostym uśmiechem na płci.

Jenny: tak robię. Oni są bardzo estetyczni.

Ona odpowiedziała realizacji pociechy był znacząco ekskluzywny z obecnej sytuacji. Odczuwała jej cipki zmoknąć jak rozmowa męczyła się wysoko i postrzegała Becky rozłożone palce i zamykają ich gdy oboje je przestrzegał.

Becky: aww. Dzięki mamo. Cenię ich majątek, kiedy mieć wysokie obcasy. Oraz wskazują niemało dorósł, kiedy je nieść i podoba mi się sposób, w jaki moje nogi spoglądają w nich. Chcesz sprawdzić?

Poprosiła mamę a obecne istniałoby wystarczająco naturalne, iż była zdenerwowana.

Jenny: pamiętaj kochanie, jeśli faktycznie zależysz mi pokazać.