Scarlet spogląda uśmiechnięty

Scarlet spogląda uśmiechnięty. „O cześć chłopaki, że mnie zaskoczył. Ale tak, wszystko będzie dobrze. Szczególnie teraz, że rozmawiałem z Jezusem … Co ty tu robisz chłopcy, nie powinieneś być w okresie trzeciej klasy domu-ech? ”

Chłopcy śmieją się w ich Beavis i Butthead snicker. „Nie, jesteśmy skipp’n klasy,” Ted odpowiedzi. „I od spojrzeń rzeczy, jesteś zbyt.”

Jason odcina się. „Tak, zaraz do dzwonka, idziemy do natury szlaki się za szkołą, główny Baker nie spojrzeć tam dla kapitanów,” powiedział, brzmiący pewny siebie.

woman-499756_1280
„No nie, chłopcy nic przeciwko, jeśli łączę się z wami”, powiedział Scarlet, stojąca z jej pozycji klęczącej. „Nigdy nie pominąć klasy wcześniej, to brzmi trochę zabawy.”

Kilka minut później oni ukrywają się w rejonie szlaku szkoły przyrody, tak jak do dzwonka, począwszy od klas dla trzeciego okresu.

„Tu Scarlet przyjąć uderzenie tego, będzie to get’ya tuż-harmonii z naturą”, mówi Ted oferując jej toke świeżo oświetlonym stawu. Po jej Pidżama party z Jennifer Scarlet teraz w niej, postaram fazę nic. Czuje potrzebę, seks spotkania aby mieć jak najwięcej ziemskich doświadczeń, jak to możliwe. Wzięła staw z Tedem a następnie umieścił ją do ust, wdychanie trochę dużo zaczęła kaszleć.

Ted klepie ją po plecach. „Kaszel. Panie … kaszel. Chyba wziął za dużo „, mówi. „To jest w porządku Scarlet”, mówi Ted tulenie jej ciało do jego. „Każdy robi, że w pierwszej kolejności.” Lubi poczucie jej ciepłego ciała na małym palcu. Dowiaduje się cieszyć jego dotyku, jak również, czując ją pieścić palcami wzdłuż kręgosłupa.

„Wow Scarlet, na pewno wyglądają prawdziwe całkiem dzisiaj,” mówi.

Jason odcina się. „Tak Scarlet. Ted nie jest kidd’n, wyglądasz dzisiaj gorącą dziewczynę. „On kładzie rękę na plecach, tak jak czynieniu Teda i zaczyna messaging ją też. Wzięła kolejny opór stawu, tym razem słodki dym wziewnych bez kaszlu. „Palenie ten materiał jest tak grzeszne, ale podoba mi się, jak się czuję. To prawie tak dobre jak seks. „Mówi wydychając dym.

„To prawda dziewczyna”, mówi Jason. „Jest prawie tak dobre jak seks,” biegnie palcami w górę iw dół jej pleców. „Scarlet, zawsze myślałem o tobie jako dziewica. Jak nie wiesz nic o seksie? „