Tak długo, jak pamiętam, moja ulubiona osoba

Tak długo, jak pamiętam, moja ulubiona osoba na całym świecie jest moim wujkiem. Kocham moją mamę, moja rodzina, mój najlepszy przyjaciel, ale czasami po prostu nie chcę być wokół nich. To nigdy nie było tak w przypadku wujka Benny.

Wujek Benny ma sposób zawsze wiedząc, co powiedzieć. On sprawia, że ​​się uśmiecham, gdy jestem w złym humorze. Może mnie pocieszyć, gdy jestem smutna. Sprawia, że ​​czuję się dobrze o sobie, gdy czuję się w dół. On nawet nie wie, kiedy po prostu siedzieć i być cicho, gdy chcę go dookoła chat erotyczny, ale nie chcę mówić. On nigdy nie mówi do mnie. Nawet kiedy byłem mały, chciał ze mną rozmawiać szczerze o wszystkim z książek, do lalek, do bajki, zawsze daje mi całą swoją uwagę. W odtwarzania stron herbaty, zawsze był chętny uczestnik, działając tak, jakby nigdy nie miał raczej by robić coś innego.

 

underwear-689861_1280

Myślę, że zawsze miałem trochę w nim zakochana, ale nic, że kiedykolwiek myślałeś może doprowadzić wszędzie. To więcej idei, że kiedyś mi nadzieję spotkać faceta jak on.

Wujek Benny prowadzi firmę budowlaną. Był w budowie na jego całym dorosłym życiu. Wstaje o 6’3 „wysokości, co czyni go ponad stopę wyższy ode mnie. On ma bardzo szerokie ramiona, ponad potężnej piersi. Jeśli nosi trochę dodatkowej wagi w połowie, to dlatego, że lubi swoje piwo i kocha dobre jedzenie. On nie jest tłuszcz, tylko trochę poduszką. Poza tym z jego wielkiej ramie wygląda dobrze na nim. To również jego uściski tym lepiej. Cały czas, dziewczyny, a nawet niektórzy faceci, pozdrawiam mojego wujka z Ogromny Bear Hug. One są najlepsze!

Ma blond włosy niesforny piaszczystą, że nawet jeśli krótkie, ma umysł jego własne. Tradycyjnie już nie jest przystojny, ale ma surowych i solidny wygląd. Rodzaj sexy kowboj / człowieka pracy wyglądają o nim darmowe sex oferty. Jego szybkie uśmiech i zły humor, ma kobiety, dając mu uwagę, gdziekolwiek idziemy.

Jego najlepsza cecha zdecydowanie jest jednak to, ramiona! Lata ciężkiej pracy i podnoszenia ciężkich, dał mu ramiona superbohatera. Jego bicepsy są ogromne. Ma potężne przedramiona i nadgarstki, które są tan z pracy na zewnątrz. Jego ręce są duże i utwardzonej. Podczas gdy są one mocne i pokryte odciskami, widziałem też te ręce delikatnie trzymać, a butelka karmić młodego króliczka psy ciągnęły do ​​domu. Gdy owinięty wokół ciebie, te ramiona poczuć się jak oni był bezpieczny od wszystkiego. Całe życie byłem przyciągany do jego dużych, męskich ramionach. I uwierzcie mi, widziałem wiele kobiet spojrzenie, a nawet lekko dotknąć jego ramienia, gdy są one z nim rozmawiać. Absolutnie wspaniały!