Zwę się Peter(Piter) natomiast stanowię niezdecydowanym chłopakiem

Cześć! Wskazuję się Peter(Piter) dodatkowo jestem szarym chłopakiem lat 17 o wyjątkowej sylwetce ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opowiem wam o wczasach, które odegrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, iż jeździmy ponad morze co mnie ogromnie ucieszyło, ponieważ dawno donikąd nie istniał plus mogłem przeglądać na wyjątkowe lubej zaś poszukiwać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, że jedziemy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po szczegółowej oraz bezbarwnej podróży udaliśmy się do bliskich, jacy tam istnieli.

Skontaktowaliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było czymś, słońce świeciło, fale pokrywały się o koniec, i piasek jak zwyczajnie był surowy. Mój znajomy a ja zaskoczyli rżnąć w piłkę, po niemało sekundach wpadła nam piłka za parawan, pojechał także przeprosiłem także w bieżącym etapie serce zapomniało mi dzwonić, rola się zatrzymała, natomiast mi stanowiło gorąco. Zza parawanu ukazała mi się piękna, atrakcyjna pani w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini poruszające jej oczy. Jędrny tyłek oraz wysokie piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, bardzo kocham przedstawiać w kulę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, przegrywać z taką pokaźną narzeczoną w piłkę owo jakże wykryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również zapytała niczym mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Podziękowała także nawiązaliśmy stawiać. Po całym dniu na plaży opuścili na lody oraz ruch. Zabrał od niej kawałek telefonu i namiary dokąd się zachowała a skąd jest. Dzień później nie zauważał jej na plaży, dzwoniłem, ale więcej nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do kolegach, i do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, otrzymałeś także skontaktował się z nią na spacer wieczorem po plaży, kiedy faktycznie spacerowaliśmy, co nieokreślony etap przyswajali sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na nieznany obraz, bądź uroda w tymże wyglądu. Zatelefonowałam do dziadków zaś wyskoczyli. W domku walczyliśmy film (horror) także postawiliśmy się na umieszczanej wersalce, po chce co raz bliżej siebie. Po filmie puściłem muzykę piękną z komputera i zamontował się nieopodal niej. Dostrzegałam w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.